OYUN DÜNYASININ EN SEKSİ KARAKTERLERİ

13. Berserker – Gears of War

Lorekeeper-Berserker-Gears of War

O kaslar… O endam… O boy, o pos… Berserker, bir kadında görmek isteyeceğiniz her şeye sahip. Hele bir de o muntazam dişleriyle gülümsemeye başladığında gözleriniz kamaşacak, aklınızı kaçıracaksınız. Sizi göremiyor olabilir ama kokunuzu her daim üzerinde taşımak isteyecektir. Biraz da asabi ama kızınca çok güzel oluyor. (Siz yine de çok tersine gitmeyin.)


12. Andrei – Vampire: The Masquerade – Bloodlines

Lorekeeper-Andrei Tzimisce-Vampire Bloodlines

Doğa dışı varlıklara ilgi duyanların zevkine hitap edebilecek bir karakter Andrei, zira kendisi bir vampir. İlk başta öyle soğuk ve ilgisiz durduğuna da bakmayın! Karizmasını yaşından ve etkileyici görünümünden alan bu karakterin pek de yumuşak olmayan dokunuşlarının vücudunuzda yaratacağı etkileri hemen fark edeceksiniz!


11. Clotho – God of War

Lorekeeper-Clotho-God of War

Mitolojiyle haşır neşir olanların yakından tanıyacağı Clotho, kaderin ağlarını ellerinde tutan üç kadından en genci olmasıyla ön plana çıkarken bugüne kadar hak ettiğinden daha kötü resmedilmesiyle de tepki toplamıştır. Ama God of War imdadımıza yetişti! Şu güzelliğe bir bakın hele! Yunanlılar korkunç sanatçılarmış, nerede onların çizdikleri, nerede bu göz kamaştıran büyüleyicilik… O zarif ve uzun parmaklarının dokunuşları tüylerinizi diken diken etmeye yeter de artar bile!


10. Nemesis – Resident Evil

Umbrella Avrupa’nın Fransa laboratuvarlarında el emeği göz nuru yaratılan Nemesis, aslında çirkin olan her şeyi temizlemek adına uğraş veren karizmatik mi karizmatik bir zombiydi. Haliyle oyun dünyasının gördüğü en çirkin karakterlerden biri olan Jill Valentine’ı ortadan kaldırmayı saplantı haline getirmesi de bu yüzden. Sana tamamen hak veriyoruz koca oğlan! Bu dünyada sadece güzel olanlara yer var!


9. Commander Shepard – Mass Effect

Lorekeeper-Shepard-Mass Effect

Herkesin Shepard’ı kendine tabii ki, ona lafımız yok. Ama bizim gönlümüzün Shepard’ı internet üzerinde haksız yere “Ugly Shepard” olarak adlandırılan bu Shephard işte. Galaksinin güzellik anlayışı rezaletse biz ne yapalım, değil mi? Bir de arka plandaki asıl çirkin Miranda’yla falan ilişkisi olduğu söyleniyor ama siz o dedikodulara kulak asmayın. Biz onu en çok vorchalara yakıştırıyoruz ve UglyShep’in de gönlünün onlardan yana olduğuna inanıyoruz. Öyle değil mi Shep?


8. Harold – Fallout

Lorekeeper-Harold-Fallout

Harold’un bir çok ismi var: “Lord”, “Büyüyen, Veren ve Yönlendiren Kişi”, “Konuşan Ağaç”… Ama hiçbiri aslında ne kadar tatlı, ne kadar güzel bir mutant olduğunun hakkını veremiyor doğrusu. Bir insan F.E.V. virüsüne maruz kaldığı halde nasıl bu kadar güzelleşebiliyor, merak ediyorsunuz değil mi? Daha fazla etmeyin. Harold bunun kanlı canlı örneği zira…

Kategoriler
Yazarlardan İnciler
“Çünkü klasiklerin klasik olmasının bir sebebi vardır. Özellikle de üzerine tüm hasar modifikasyonlarını bastığınızda.”
-Burcu (Amansızca Horizon: Zero Dawn överken)