Başvuru

2015’ten bu yana üzerine titrediğimiz Lorekeeper için yeni oyun tarihçileri arıyoruz! Hem yeni projelerimize ve fikirlerimize daha iyi odaklanabilmek hem de farklı içerikler üretebilmek için ekibimizi baştan yapılandırmaya karar verdik. Bu sebeple aramıza katılmak isteyen arkadaşlara ihtiyacımız var.

Eğer İngilizce biliyorsanız ve Türkçe yazım diline gerçekten hâkimseniz, oyunların tarihini, hikâyelerini ve karakterlerini keşfedip en ufak detayına kadar araştırarak derlemeyi keyifli buluyorsanız buyurun, bir sandalye çekin. Tam da aradığımız kişi olabilirsiniz!

Bu başvuruyu yaparken Lorekeeper’ın gönüllülük esasıyla hizmet ettiğini ancak çabalarınızın karşılığını arada ufak sürprizlerle karşılamaya çalışacağını da hatırlatalım. Aynı zamanda lütfen başvurularınızda düzgün ve özenli bir Türkçe kullanmaya özellikle dikkat edin.

Yazılarınızı merakla bekliyoruz!

 
Bazı evrenler (Bilhassa Warcraft) hakkında içerik üreten fazla sayıda serbest yazarımız olduğu için birden fazla evren belirtmeniz avantajlı olacaktır
Lütfen yazmaya başlamadan önce sitemizdeki "Kimdir, Nedir" yazılarını inceleyin ve kendi seçtiğiniz bir karakter için yaklaşık bir sayfalık bir "Kimdir, Nedir" yazın. Lütfen yazınızın başka bir kaynaktan birebir çeviri olmamasına özen gösterin.
Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen geçerli bir email yazın
Kategoriler
Yazarlardan İnciler
“Çünkü klasiklerin klasik olmasının bir sebebi vardır. Özellikle de üzerine tüm hasar modifikasyonlarını bastığınızda.”
-Burcu (Amansızca Horizon: Zero Dawn överken)