LOREKEEPER 2.0’A HOŞ GELDİNİZ!

Biz de sizi bekliyorduk. Biraz beklettik, biliyoruz ama umarım bizi özlemişsinizdir. Zira yanımızda bazı sürprizler getirmeyi ihmal etmedik.

Şu anda gözleriniz Lorekeeper’ın 2.0 sürümü diyebileceğimiz yeni hâlinde dolaşıyor olmalı. Uzun zamandır kafamızı kurcalayan, yapmak istediğimiz birçok özelliği bu yeni sürümde hayata geçirdik. Özellikle de Burcu sağ olsun gecesini gündüzüne katarak ve hiç bilmediği yeni şeyler öğrenerek siteyi şu anda gördüğünüz hâle getirmeyi başardı. Umarım beğenirsiniz.

Lafı çok da uzatmadan siteyi keşfetme zevkini size bırakacağım, lakin çok daha derli toplu bir içerik düzenine sahip olduğumuzu bilmek sizi de memnun edecektir diye umuyorum. Kategoriler ve özellikle de yeni İçerik Sayfalarımız aradığınız yazılara ulaşmayı çok daha kolay kılıyor. Ayrıca üst bardaki Rastgele Yazı seçeneğini de ara ara kullanmanızı tavsiye ederim; zira bu kallavi “temizlik” sırasında biz bile kenarda köşede unutulmuş bazı cevher yazıları hatırladık. Belki siz de denk gelirsiniz.

Bir kısım ufak tefek düzenlemenin hâlâ devam ettiğini hatırlatmanın yanında eğer tavsiyeleriniz, önerileriniz varsa ya da keşfettiğiniz hatalar olursa yorumlar kısmına yazmaktan çekinmemenizi rica ediyorum.

Tekrar hoş geldiniz… ve iyi eğlenceler! 🙂

Kategoriler
Yazarlardan İnciler
“Çünkü klasiklerin klasik olmasının bir sebebi vardır. Özellikle de üzerine tüm hasar modifikasyonlarını bastığınızda.”
-Burcu (Amansızca Horizon: Zero Dawn överken)